Par mums

VCA Dubultu poliklīnika ir ambulatora ārstniecības iestāde, kas piedāvā plaša spektra pakalpojumus gan bērniem, gan pieaugušajiem. Profesionālas un kvalitatīvas konsultācijas, izmeklējumus, operācijas un ārstēšanu nodrošina vairāk nekā 40 speciālistu. Pie mums tiek izmantotas jaunākās ārstēšanas metodes un modernākās medicīniskās aparatūras un tehnoloģijas.

Atcerieties, ka visefektīvākā rīcība ir laikus diagnosticētas problēmas un to atrisināšana jau pašā sākumā, tāpēc atliciniet laiku veselības pārbaudei profilaktiskos nolūkos vai arī nāciet pie ārsta jau pie pirmajiem slimības simptomiem.

Mēs pacientiem piedāvājam iespēju brīvi izvēlēties, pie kura no speciālistiem doties, tādējādi nodrošinot pēc iespējas lielāku uzticēšanos pacientu un ārstu starpā. Dubultu poliklīnika piedāvā gan valsts, gan maksas pakalpojumus.

Pateicoties darba organizācijai, nodrošinām klientiem maksimāli īsu gaidīšanas laiku un iespējami ērtus un racionālus ierašanās, izmeklējumu, konsultāciju un manipulāciju laikus, tos iepriekš saskaņojot.

Klientu ērtībai pie poliklīnikas ēkas ir maksas iebraukšana pagalmā, kā arī personām ar funkcionāliem traucējumiem nodrošināta iespēja patstāvīgi iekļūt ārstniecības iestādē. Aicinām sazināties ar poliklīnikas personālu, lai nodrošinātu ērtāku un savlaicīgāku veselības aprūpes pakalpojumu personām ar redzes, dzirdes vai garīga rakstura traucējumiem.

VCA Dubultu poliklīnikai ir noslēgti līgumi ar apdrošināšanas kompānijām AS BALTA, BTA Insurance Company, If, Gjensidige, Compensa Life Vienna Insurance Group SE, Ergo.

Dubultu poliklīnikas kolektīvs

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image