Pieņemšanas laiki

Arodveselības un arodslimību ārsts

Arodveselības un arodslimību ārsts
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
3307Benita Harjo8.30-128.30-12

Dermatologs, venerologs

Dermatologs, venerologs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2226Anastasija Aļeksejeva11-1710-1613-17
2226Evija Zītare15.15-19.0016.15-19.00
2226Viktorija Muraško8-13
2226Zane Mediņa10-1512-18

Diagnostika

Diagnostika
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
221724 stundu asinsspiediena monitorēšana - pēc pieraksta
2217Elektrokardiogramma tālr.: 677600268-1611-199-178-168-15
2217Holters - pēc pieraksta
2216Juris Guntis Lūriņš - ehokardiogrāfija8-178-14
2217Kira Jefimova - veloergometrija
Prombūtē
13.30-15.0014.00-15.00
3302Neirometrija12.30-14.0012.30-14.00
3306Osteodensitometrija - pēc pieraksta 27018330; 27018331

Dialīze

Dialīze
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
1Dialīze - strādā arī sestdienās no plk. 8-178-178-178-178-178-17

Endokrinologs

Endokrinologs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
3313Inese Care8-158-15
3309Maija Zebņicka14-198-148-148-148-13

Fizikālā terapija

Fizikālā terapija
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
3308 Fizikālā terapija kab.tel. 661027178-168-168-168-168-16

Fizioterapeits

Fizioterapeits
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2224Kristiāna Alberta
Ilgstošā prombūtnē
10-14.3010-14
2218Kārlis Mazurs16-1916-19
2218Marina Griņina
Prombūtnē
9.00-14.009.00-13.00

Gastroenterologs

Gastroenterologs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
3303Evalds Ostrovskis - pēc pieraksta

Ģimenes ārsti

Ģimenes ārsti
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2202Dzintra Homka8-129-1314-199-1210-14
2209Dzintra Homka (aizvieto Jeļenas Anisimovas ilgstošas prombūtnes laikā)8-129-1314-199-1210-14
2210Ella Gerasimova15-198-1214-188-128-12
2211Ilze Bergmane8-1215-199-1311-158-12
2221Jekaterīna Stepičeva14-198-119-138-1212-16
2209Jeļena Anisimova
Ilgstošā prombūtnē
9-138-128-1215-199-13
2201Jūlija Zamotkina9-139-1314-199-138-13
2220Liāna Ozoliņa8-128-129-1214-198-12
3204Māra Sokolova9-1310-1314-198-1210-14
2207Natālija Vasiļjeva11-1515-199-139-138-12
2221Olga Šušenačeva
Ilgstošā prombūtnē
14-198-119-138-1212-16

Ginekologs, dzemdību speciālists

Ginekologs, dzemdību speciālists
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2225Aida Čaligava14.20-19.00
2225Laura Lūse17-19
2225Ludmila Petročenkova, katru I, III piektdienu14-17
2225Ludmila Petročenkova, katru II, IV piektdienu10-14
2225Mārtiņš Levenšteins9.40-13.00

Internists

Internists
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
3303Semjons Gubermans8-148-148-148-14

Kardiologs

Kardiologs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2217Kira Jefimova
Prombūtnē
15.00-18.2013-14

Ķirurgs / Traumatologs

Ķirurgs / Traumatologs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2213Andrejs Škavronskis - traumatologs
Prombūtnē
14-1814-17
2213Arguts Keirāns - plastikas ķirurgs 15-19
2213Egons Liepiņš - ķirurgs 16-18
2213Igors Troickis - ķirurgs, proktologs17.00-19.00
2213Juris Šveklis - bērnu ķirurgs
23.05.2022.-05.06.2022. Atvaļinājumā
14-17
2213Vjačeslavs Moisejenko - ķirurgs, proktologs
Prombūtnē
10-14

Laboratorija

Laboratorija
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
1Laboratorija - asinis, urīna un fēču analīzes7.45-167.45-167.45-167.45-167.45-16

LOR

LOR
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2223Andrejs Lifšics
23.05.2022.-01.06.2022. Atvaļinājumā
8-11
2223Anna Platkova
24.05.2022.-31.05.2022. Atvaļinājumā
9-1412-16
2223Ilze Ivane8-17
2223Kristīne Broka15-18
2223Prof. Ligija Ķīse8-169-13

Masieris

Masieris
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2218Marina Bojarčika14-1812-1813-17
2218Māris Raimonds Ozoliņš8.00-11.008.00-11.008.00-15.00

Medicīniskā komisija

Medicīniskā komisija
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
3303Dr.med Semjons Gubermans8.15-108.15-10

Nefrologs

Nefrologs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2213Gunta Reitere10.30-14.00
2213Ilze Andersone8.30-15.40

Neiroloģisko un iekšķīgo slimību ārstēšanas dienas stacionārs

Neiroloģisko un iekšķīgo slimību ārstēšanas dienas stacionārs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
3302Dienas stacionārs8-178-178-178-178-16

Neirologs

Neirologs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
3300Ilze Strazda
Prombūtnē
11-1411-14
3313Marika Krauce8.00-13.40
3300Sandis Kovaļovs16.20-19.00

Oftalmologs

Oftalmologs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
3314Arita Danilāne9-12
3314Marija Krūmiņa10-16
3314Marina Streļņikova9-13
3314Veronika Korņicka8.00-17.408.40-15.40

Psihiatrs - narkologs

Psihiatrs - narkologs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2307 Danuta Kandele - psihiatrs11-1411-13
2307Aleksandrs Orlovskis17-19
2307Dmitrijs Kolobovs - narkologs13-1513-15
2307Lilija Prokofjeva17.00-19.00

Pulmonologs

Pulmonologs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2312Natālija Visocka12-189-169-159-159-16
3310Sofija Šveha8-1312-178-13

Radioloģija un mamogrāfija

Radioloģija un mamogrāfija
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
3311Radioloģija un mamogrāfija 8-178-158-168-16

Rehabilitologs

Rehabilitologs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2224Inese Smirnova14-198.30-13.30

Ultrasonogrāfija

Ultrasonogrāfija
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2215Jūlija Krivenko - vēdera dob., vairogdziedzeris10-15
2215Laima Salaka - mīkstie audi un locītavas16.20-19
2215Laima Salaka - vēdera dob.,nierēm, vairogdziedzerim, krūtis12-168-139-11;11.30-13.30
2216Marika Krauce duplekss galvai un kaklam16.00-19.00
2216Mārīte Ūbele - vēdera dob.,nierēm, vairogdziedzerim, krūtis8.20-16.008.20-16.00
2216Poļina Zaļizko - sestdienās pēc pieraksta - vēdera dob.
3215Vjačeslavs Moisejenko duplekss kājām14-18
2216Zane Vērdiņa - vēdera dob.,nierēm, vairogdziedzerim, krūtis9-15

Urologs

Urologs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
3305Alberts Belovs15-18
3305Arvis Freimaniis14-18
3305Juris Plonis13.30-14; 18-19
3305Kārlis Mičulis15.00-19.00
3305Pēteris Bierands, katra I, III, nedēļa8.30-13.00
3305Vilnis Lietuvietis15-16

Vakcinācija

Vakcinācija
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2222Vakcinācijas kabinets tālr. 677600268-1611-199-178-168-15