Pieņemšanas laiki

Arodveselības un arodslimību ārsts

Arodveselības un arodslimību ārsts
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2211Benita Harjo8.30-128.30-12

Bērnu endokrinologs

Bērnu endokrinologs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2209Ināra Kirillova11-13(1xmēn.)

Dermatologs

Dermatologs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2216Anastasija Aļeksejeva10-1510-15
2209Dmitrijs Malošiks pēc pieraksta
3305Evija Zītare11-1511-1513-17
2209prof. Jānis Ķīsis - pēc pieraksta

Diagnostika

Diagnostika
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
221724 stundu asinsspiediena monitorēšana - pēc pieraksta
2217Elektrokardiogramma tālr.: 677600268-1611-199-178-168-15
2217Holters - pēc pieraksta
3313Ilva Pūķe - acu izmeklēšana OCT13-14
3300Juris Hofmanis - ehokardiogrāfija8-17
2217Kira Jefimova - veloergometrija 14-1514-15
3302Neirometrija13-1613-16
3306Osteodensitometrija - pēc pieraksta 27018330; 27018331

Dialīze

Dialīze
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
1Dialīze - strādā arī sestdienās no plk. 8-178-178-178-178-178-17

Endokrinologs

Endokrinologs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2208Inese Care8-158-15
3300Jekaterina Nagaiceva 9-12
3312Maija Zebņicka14-208-138-148-148-13

Fizikālā terapija

Fizikālā terapija
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
3308 Fizikālā terapija kab.tel. 661027178-168-168-168-168-16

Fizioterapeits

Fizioterapeits
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
3309Kārlis Mazurs16-1916-19
3309Marina Griņina
Oktobra trešdienās nepieņem.
11-1515-1916-18

Ftiziopulmonologs

Ftiziopulmonologs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2210Natālija Visocka
Prombūtnē 28.10.2019 - 01.11.2019
12-189-169-159-159-15
3310Silvija Konošenoka
Ilgstoša prombūtne
12-178-138-13
3310Sofija Šveha8-1312-178-13

Gastroenterologs

Gastroenterologs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2209Evalds Ostrovskis - pēc pieraksta

Ģimenes ārsti

Ģimenes ārsti
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2202Dzintra Homka
Atvaļinājumā 04.11.2019 - 17.11.2019, aizvieto Dr.M.Sokolova
8-129-1314-199-128-12
2210aElla Gerasimova15-198-1214-188-128-12
2201Ilze Bergmane8-1215-199-1311-158-12
2221Jekaterīna Stepičeva14-198-118-1212-168-12
2204Jeļena Anisimova
Atvaļinājumā 14.11.2019 - 15.11.2019, aizvieto Dr.L.Ozoliņa
9-138-128-1215-199-13
2220Liāna Ozoliņa8-128-129-1214-1910-14
3315Māra Sokolova9-1310-1314-198-1211-15
2207Natālija Vasiļjeva11-1515-199-139-138-12
2200Olga Sitovenko15-1912-168-1215-198-12

Ginekologs

Ginekologs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2225Arnis Roziņš12-1812-1812-15
2225Karina Ozola16-19
2216Oskars Leinerts16.20-19

Internists

Internists
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
3307Semjons Gubermans
Atvaļinājumā 21.10.2019 - 01.11.2019
8-148-148-148-148-14

Kardiologs

Kardiologs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2217Kira Jefimova15-17

Ķirurgs / Traumatologs

Ķirurgs / Traumatologs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2213Andrejs Škavronskis - traumatologs 14-1914-17
2213Arguts Keirāns - plastikas ķirurgs 15-19
2213Egils Lavendelis - bērnu ķirurgs 10-15
2213Egons Liepiņš - ķirurgs
Atvaļinājumā 04.11.2019 - 10.11.2019
16-18
2213Igors Pikaļevs - traumatologs
Ilgstošā prombūtnē 08.11.2019 - 10.01.2020
16-19
2213Vjačeslavs Moisejenko - ķirurgs 10-14

Laboratorija

Laboratorija
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
1Laboratorija - asinis, urīna un fēču analīzes7.45-167.45-167.45-167.45-167.45-16

LOR

LOR
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
12Andrejs Lifšics 8-11
12Anna Platkova
No 04.11.2019 ilgstošā prombūtnē
15-1812-15
2223Ilze Ivane8-17
12Prof. Ligija Ķīse8-128-12
12Renārs Deksnis15.30-19

Masieris

Masieris
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
3309Maija Moroza (ilgstoša prombūtne)
3309Marina Bojarčika15.30-199-12 (1xmēn.)10-159-12 (1xmēn.)9-12

Medicīniskā komisija

Medicīniskā komisija
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
3307Dr.med Semjons Gubermans8.15-108.15-10

Nefrologs

Nefrologs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
3301Gunta Reitere - ilgstoša prombūtne--
3300Ilze Andersone8.30-18.30

Neiroloģisko un iekšķīgo slimību ārstēšanas dienas stacionārs

Neiroloģisko un iekšķīgo slimību ārstēšanas dienas stacionārs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
3302Dienas stacionārs
No 21.10.2019 - 01.11.2019 izmaiņas skat.pieņemšanas laikos
8-168-168-168-168-16
no 21.10.2019 - 01.11.20199-139-1310-149-139-13

Neirologs

Neirologs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2316Ilze Strazda11-148-1411-14
2213Marika Krauce8-14

Okulists

Okulists
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
3313Arita Danilāne9-12
3313Ilva Pūķe8.15-13
3313Marija Krūmiņa9-14
3313Marina Streļņikova9-12

Podiatrs

Podiatrs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2218Daiga Velpe - pēc iepriekšēja pieraksta tālr. 26558681

Psihiatrs - narkologs

Psihiatrs - narkologs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2211 Danuta Kandele - psihiatrs14-1715.30-18.00
2211Dmitrijs Kolobovs - narkologs13-1513-15

Psihologs

Psihologs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2209Ineta Blūmīte15-19 (2xmēn.)

Radioloģija un mamogrāfija

Radioloģija un mamogrāfija
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
3311Radioloģija un mamogrāfija 8-198-198-198-198-17

Rehabilitologs

Rehabilitologs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2209Nora Vidnere16-19

Ultrasonogrāfija

Ultrasonogrāfija
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
3300Laima Salaka - mīkstie audi un locītavas16.20-19
2209Laima Salaka - vēdera dob.,nierēm, vairogdziedzerim, krūtis12-168-139-11; 11.30-13.30
3300Marika Krauce duplekss galvai un kaklam14-16
3300Mārīte Ūbele - vēdera dob.,nierēm, vairogdziedzerim, krūtis8.20-168.20-13
3300Poļina Zaļizko - sestdienās pēc pieraksta - vēdera dob.
3300Vjačeslavs Moisejenko duplekss kājām14-18

Urologs

Urologs
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
3305Arvis Freimanis15-16
3305Juris Plonis13.30-14; 18-19
3305Vilnis Lietuvietis16-19

Vakcinācija

Vakcinācija
StāvsKabinetsĀrstsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
2217Vakcinācijas kabinets tālr. 677600268-1611-199-178-168-15