Uzmanies - ērces ir atgriezušās!

Uzmanies - ērces ir atgriezušās!

Laiks kļūst siltāks un ērces jau ir modušās. Visdrošākā aizsardzība pret ērču pārnēsāto infekcijas slimību – encefalītu – ir vakcinācija. Tā kā šī vakcinācija sastāv no trim potēm, tie iedzīvotāji, kuri vakcināciju jau ir uzsākuši, aicināti pārliecināties, vai šobrīd nav nepieciešama kārtējā pote vai revakcinācija.

Iedzīvotāji arvien vairāk sāk uzturēties brīvā dabā un pavada laiku pastaigās pa mežiem, pļavām, pilsētas skvēriem un parkiem. Latvijā ar encefalītu inficētas ērces ir sastopamas visur – gan laukos, gan arī pilsētās. Tādēļ laikus izmantot vakcinācijas iespēju ir veids kā pasargāt gan sevi, gan savus tuviniekus no ērces izraisīta encefalīta.

Vakcinēties VCA poliklīnikās ir ērtāk un lētāk, pierakstoties un veicot apmaksu epoliklinika.lv! Ja reģistrēsies un apmaksāsi vakcināciju pret ērču encefalītu epoliklinika.lv, tad pakalpojums izmaksās lētāk:

  • bērniem – 28,00 Eur*,
  • pieaugušajiem – 31,00 Eur*.

Ienāc epoliklinika.lv: https://ej.uz/VakcinejiesPretErcem, izvēlies sev vēlamo VCA poliklīniku un ērtāko procedūras laiku un apmaksā pakalpojumu. Nākamais solis – ierasties uz vakcināciju un pēc tam droši uzturēties dabā.
Īpašā cena arī Latvijas goda ģimenēm ar 3+ ģimenes karti un Veselība+ kartes īpašniekiem.

*Cena spēkā no 22.02.2022. – 31.07.2022., piesakot www.epoliklinika.lv un apmaksājot pakalpojumu, kā arī VCA poliklīnikas reģistratūrā uzrādot kādu no kartēm: Veselība+, Latvijas goda ģimenes apliecību “3+ ģimenes karte”.

Veicot apmaksu reģistratūrā, tai skaitā apmaksājot ar apdrošināšanas polisi, cena par vakcināciju pret ērču encefalītu: pieaugušajiem – 34,00 Eur, bērniem – 29,50 Eur.