Slokas ielā 26, Jūrmala. Tālr: (+371) 67760077, (+371) 67769788
 


 

 

Dubultu vēsture
Dubulti ir Jūrmalas kūrorta vecākā daļa un Jūrmalas pilsētas administratīvais centrs, kas atrodas 22 km no Rīgas. Dubultos Lielupi no jūras šķir tikai 320 metrus plata zemes josla. Dubulti vēstures avotos minēta kopš 18.gs. Ap 19.gs. vidu Dubulti pateicoties priežu mežiem, svaigajam gaisam, Lielupes un jūras tuvumam bija izveidojušies par iecienītu atpūtas un peldēšanas vietu. Ne velti Dubulti bija pirmā Jūrmalas peldvieta, kuru ar Rīgu savienoja kuģīša satiksme.
 

 
 
 
Dubultu Poliklīnika

Lielupes un jūras klātbūtne, svaigais priežu gaiss, patīkamais jūras klimats ir tikai dažas no daudzajām priekšrocībām, ko sniedz Dubultu Poliklīnika.

Veselība mums katram ir viena un tā ir pati svarīgākā un dārgāka, tāpēc laikus sniegta medicīniskā palīdzība ļaus to uzturēt labā formā pēc iespējas ilgāk. Atcerieties, ka visefektīvākā rīcība ir laikus diagnosticētas problēmas un to atrisināšana jau pašā sākumā, tāpēc atvēliet laiku veselības pārbaudei profilaktiskos nolūkos vai arī nāciet pie ārsta jau pie pirmo simptomu parādīšanās. Mēs Jums palīdzēsim!

Dubultu poliklīnikā Jūs uzklausīs un palīdzību sniegs Latvijā atzīti, pieredzējuši un augsti kvalificēti ārsti. Poliklīnikā Jums konsultācijas sniegs un palīdzēs - ģimenes ārsts, pediatrs, acu ārsts, stomatologs, dermatologs, neirologs, endokrinologs, ultrosonogrāfs, urologs, radiologs, fizioterapeits, ftiziopulmonologs, ķirurgs, bērnu traumatologs, ginekologs,
okulists, psihiatrs-narkologs, LOR, nefrologs, arodpatologs, podiatrs, masieris, vakcinētāji u.c.

Poliklīnikā tiek izmantotas jaunākās ārstēšanas metodes un modernākās medicīniskās aparatūras un tehnoloģijas.

Dubultu Poliklīnikai patreiz ir noslēgti līgumi ar  apdrošināšanas kompānijām AS BALTA,  BTA Insurance Company, If Latvia, VNC
Klientu ērtībai pretī poliklīnikas ēkai ir maksas autostāvvieta.  Poliklīnikas telpās atrodas aptieka.

 

SIA "Dubultu poliklīnika" tiek sniegti pakalpojumi personām ar funkcionālajiem traucējumiem, tāpēc ir nodrošināta iespēja patstāvīgi iekļūt ārstniecības iestādē un ar personāla līdzdalību saņemt nepieciešamos pakalpojumus.

 

Kartība kādā ir nodrošināta iespēja saņemt veselības aprūpes pakalpojumus personām ar funkcionāliem traucējumiem

  

Mēs atrodamies Jūrmalā, Slokas ielā 26.

Tālr. 67760077,  67769788.

Ar cieņu, Dubultu poliklīnikas kolektīvs
 

 

 

Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekts „Primārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana  SIA „Dubultu poliklīnika””

 

VienošanāsNr.   3DP/3.1.5.1.1/10/APIA/VEC/142

 

Tirgus izpēte – cenu aptauja „Telpu renovācijas darbu veikšana ERAF projekta „Primārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana SIA „Dubultu poliklīnika” ietvaros”

2014.gada 17.oktobrī

Tirgus izpēte – cenu aptauja tiek organizēta par telpu renovācijas darbu veikšanu ERAF projekta „Primārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana SIA „Dubultu poliklīnika” ietvaros. 

Iepirkuma priekšmets: ārstniecības iestādes 6 ģimenes ārstu telpu, reģistratūras telpas ģimenes ārsta -pediatra praksei un manipulāciju un procedūru telpu vienkāršota renovācija atbilstoši tirgus izpētes-cenu aptaujas noteikumiem un tehniskās specifikācijas prasībām.

Iepirkuma dokumentācija: ierodoties personīgi vai lejupielādēt failu

 

Iesniegšanas termiņš: līdz 2014.gada 24.oktobrim, plkst. 16:00