Slokas ielā 26, Jūrmala. Tālr: (+371) 67760077
 


 

 

Dubultu vēsture
Dubulti ir Jūrmalas kūrorta vecākā daļa un Jūrmalas pilsētas administratīvais centrs, kas atrodas 22 km no Rīgas. Dubultos Lielupi no jūras šķir tikai 320 metrus plata zemes josla. Dubulti vēstures avotos minēta kopš 18.gs. Ap 19.gs. vidu Dubulti pateicoties priežu mežiem, svaigajam gaisam, Lielupes un jūras tuvumam bija izveidojušies par iecienītu atpūtas un peldēšanas vietu. Ne velti Dubulti bija pirmā Jūrmalas peldvieta, kuru ar Rīgu savienoja kuģīša satiksme.
 

 
 
 
Dubultu Poliklīnika

Lielupes un jūras klātbūtne, svaigais priežu gaiss, patīkamais jūras klimats ir tikai dažas no daudzajām priekšrocībām, ko sniedz Dubultu Poliklīnika.

Veselība mums katram ir viena un tā ir pati svarīgākā un dārgāka, tāpēc laikus sniegta medicīniskā palīdzība ļaus to uzturēt labā formā pēc iespējas ilgāk. Atcerieties, ka visefektīvākā rīcība ir laikus diagnosticētas problēmas un to atrisināšana jau pašā sākumā, tāpēc atvēliet laiku veselības pārbaudei profilaktiskos nolūkos vai arī nāciet pie ārsta jau pie pirmo simptomu parādīšanās. Mēs Jums palīdzēsim!

Dubultu poliklīnikā Jūs uzklausīs un palīdzību sniegs Latvijā atzīti, pieredzējuši un augsti kvalificēti ārsti. Poliklīnikā Jums konsultācijas sniegs un palīdzēs - ģimenes ārsts, pediatrs, stomatologs, dermatologs, neirologs, endokrinologs, ultrosonogrāfs, urologs, radiologs, , ftiziopulmonologs, ķirurgs, traumatologs, ginekologs,
okulists, psihiatrs-narkologs, otolaringologs, nefrologs, arodpatologs, podiatrs,  u.c.

Poliklīnikā tiek izmantotas jaunākās ārstēšanas metodes un modernākās medicīniskās aparatūras un tehnoloģijas.

Dubultu Poliklīnikai patreiz ir noslēgti līgumi ar  apdrošināšanas kompānijām AS BALTA,  BTA Insurance Company, If Latvia,ERGO,  AAS GJENSIDIGE BALTIC, VNC.
Klientu ērtībai pretī poliklīnikas ēkai ir maksas autostāvvieta.  Poliklīnikas telpās atrodas aptieka.

 

SIA "Dubultu poliklīnika" tiek sniegti pakalpojumi personām ar funkcionālajiem traucējumiem, tāpēc ir nodrošināta iespēja patstāvīgi iekļūt ārstniecības iestādē un ar personāla līdzdalību saņemt nepieciešamos pakalpojumus.

 

Kartība kādā ir nodrošināta iespēja saņemt veselības aprūpes pakalpojumus personām ar funkcionāliem traucējumiem

  

Mēs atrodamies Jūrmalā, Slokas ielā 26.

Tālr. 67760077.

Ar cieņu, Dubultu poliklīnikas kolektīvs